Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Maszna

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

400 000 zł7 731 m² 51,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam w Masznie gmina Teresin 10 działek po 600m2 pod zabudowę bliźniaczą oraz jedną działkę 1731 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki wąskie (17,5m szerokości). Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł14 999 m² 63,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiot oferty Oferta dotyczy działek położonych w województwie mazowieckim, w powiecie sochaczewskim, w gminie teresin, w miejscowość maszna oznaczonych numerami, wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Maszna

Maszna,mazowieckie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, o powierzchni 74 m2, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Maszna, w gminie Teresin. Idealny dla osób, które cenią ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

232 000 zł4 200 m² 55,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położoną w miejscowości Maszna, gmina Teresin, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Maszna,mazowieckie

287 000 zł1 146 m² 250,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu pięknej działki budowlanej o powierzchni ok. 1 146 m2 w Masznie (gm. Teresin, pow. sochaczewski) oferta na wyłączność specyfikacja działki: * przełącza mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

121 400 zł1 214 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż okolice Teresina. Do sprzedaży działka w północnej części uroczej miejscowości maszna (blisko Pawłowic i Izbisk). Działka leży przy drodze gminnej, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Maszna

Maszna,mazowieckie

198 000 zł1 913 m² 103,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na ws I i nad rzeką niedaleko od Warszawy, przepięknie położona przy lokalnej drodze (publicznej) gwarantującej doskonały dojazd. Nieruchomość o wymiarach 34,7m x 62,3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Maszna

Maszna,mazowieckie

175 000 zł1 434 m² 122,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do zaoferowania mamy działkę budowlaną o powierzchni 1434m2 w miejscowości Maszna gmina Teresin, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Maszna

Maszna,mazowieckie

128 000 zł750 m² 170,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka z aktualnie obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i usługi. W naszej ofercie posiadamy ostatnią działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Maszna

Maszna,mazowieckie

138 600 zł1 540 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w kompleksie 7 działek z wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. Położona w piątej linii zabudowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Maszna

Maszna,mazowieckie

170 550 zł1 895 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w kompleksie 7 działek z wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. Położona w trzeciej linii zabudowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

108 000 zł1 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w kompleksie 7 działek z wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. Położona w siódmej linii zabudowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Maszna

Maszna,mazowieckie

276 900 zł3 076 m² 90,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w kompleksie 7 działek z wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. Położona w czwartej linii zabudowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

108 000 zł1 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w kompleksie 7 działek z wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. Położona w szóstej linii zabudowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

168 300 zł1 870 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w kompleksie 7 działek z wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. Położona w drugiej linii zabudowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

108 000 zł1 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w kompleksie 7 działek z wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. Położona w ósmej linii zabudowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szyszkowa

Maszna,mazowieckie

99 000 zł830 m² 119,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę dla budynku mieszkalnego. Wszystko przygotowane do szybkiej budowy domu o powierzchni 181,95m2 (powierzchnia użytkowa mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Maszna,mazowieckie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:488 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem. Układ pomieszczeń i wewnętrza zapewniają dogodne funkcjonowanie. Dom położony w miejscowości Maszna gmina Teresin o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

87 290 zł1 247 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks dwóch działek budowlanych dla osób szukających ciszy i spokoju Lokalizacja: blisko Teresina miejscowość Maszna Działka: -powierzchnia pierwszej działki 1247 m2 o wymiarach: 55,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Maszna

Maszna,mazowieckie

156 450 zł623 m² 251,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwsza licytacji. Nieruchomość zabudowana położona 96-515, maszna15 dz. Nr 171 oraz 175/3 o łącznej pow. 623 m2 Cena wywołania licytowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Maszna

Maszna,mazowieckie

133 840 zł1 673 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych położonych ok. 40 km na Zachód od W-wy w Gminie Teresin/część juz zabudowana i domy w budowie/. Piękna zielona okolica. Dobry dojazd samochodowy / trasa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maszna

Maszna,mazowieckie

449 000 zł220 m² 2 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna inwestycyjnie oferta sprzedaży przestronnego domu wraz z działką w okolicy podwarszawskiego Kampinosu. Działka jest dobrze skomunikowana z trasą Warszawa-Sochaczew, dom wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Maszna

Maszna,mazowieckie

99 000 zł2 280 m² 43,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona w miejscowości Maszna gminie Teresin. Dojazd do działki asfaltem (są również ścieżki rowerowe) a potem drogą wewnętrzną utwardzoną. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

55 200 zł1 380 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w gminie Teresin około 36km od Warszawy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego położona na terenie przeznaczonym pod zabudowę zagrodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maszna

Maszna,mazowieckie

320 000 zł240 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam solidny, nowy dom o pow. całkowitej 240 m2 Maszna k. Teresina - super okazja 1662,5 zł/m2. Oferta godna konesera, bo takich miejsc jest naprawdę niewiele! Dom wolnostojący, okolice Teresina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Maszna

Maszna,mazowieckie

148 960 zł7 448 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.7448 m kw.,z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej,położona w miejscowości Maszna,gm.Teresin,pow.sochaczewski.W gminnym planie zagospodarowania teren przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Maszna

Maszna,mazowieckie

530 000 zł7 000 m² 75,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow 7000 m2 po dawnym siedlisku, powierzchnia działki ogrodzona siatką , działka z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej teren z niewielką ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Maszna

Maszna,mazowieckie

170 000 zł2 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedazy dwie działki budowlane , oczyszczone i przygotowane pod budowę budynków jednorodzinnych działki w pięknej zielonej okolicy w miejscowości Maszna w Gminie teresin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Maszna

Maszna,mazowieckie

180 000 zł2 300 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

do Sprzedania 10 działek , z planem zagospodarowania który przewiduje przeznaczenie nieruchomości pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, wolnostojącej , bliżniaczej , oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Maszna

Maszna,mazowieckie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 697 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny w stylu dworkowym, całkowicie wykończony, gotowy do zamieszkania. Parter składa się z wiatrołapu z którego wchodzi się do; - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Maszna

Maszna,mazowieckie

275 000 zł110 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 90 m2, całkowitej 110 m2, działka 1000 m2 z możliwością powiększenia działki za rozsądną cenę. Cisza i piękna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Maszna

Maszna,mazowieckie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlano- inwestycyjne o powierzchni 1000 m2 w mjejscowości Maszna gmina Teresin 40 km od Warszawy 12 km od Sochaczewa. Dojazd do działek drogą asfaltową. Wzdłuż granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maszna

Maszna,mazowieckie

199 000 zł180 m² 1 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Leśny zakątek"! Piękny dom w uroczym miejscu! Wolnostojący pow. uzyt. 180m2 działka 1000m2, z garażem w bryle 27m2 i użytkowym poddaszem, bardzo ładnie położony przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszna

Maszna,mazowieckie

23 000 zł23 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Uwaga! Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel lokalu. Do sprzedaży teren pod budowę zamkniętego osiedla szesnastu domów jednorodzinnych. Położenie w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Maszna

Maszna,mazowieckie

45 000 zł1 070 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"lepiej budować niż lamentować." Kalkulacja jest prosta bo 45 tys.zł ZA TĘ DZIAŁKĘ + 400 tys.zł DOM POD KLUCZ = ". wolnoć Tomku w swoim domku" na co już dawno temu zwrócił uwagę Aleksander.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Maszna

Maszna,mazowieckie

57 000 zł1 070 m² 53,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Pilna sprzedaż! Sprzedam działkę o pow. 1070 m2 w miejscowości Maszna, gmina teresin/niepokalanów, wym. 46x23 m, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Urocza działka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Maszna

Maszna,mazowieckie

150 000 zł1 400 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana w miejscowości Maszna k/paprotni gm Teresin .Działka jest w kwadracie ,dojazd asfaltem ,media ,woda,prąd ,telefon ok 10 m od działki. Do W-wy ok 30 km .Atrakcyjna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij